ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Böcker 9366673
nr 936 6673
Böcker
7 st, 1700-/1800-tal, Bla "Fables de la Fontaine" 1763
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 januari 2015
kl 19:10:31
100 kr
150 kr
250 kr