Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Böcker 9366673

nr 936 6673

Böcker

7 st, 1700-/1800-tal, Bla "Fables de la Fontaine" 1763

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 januari 2015
kl 19:10:31